Wyjazd do Miejskiej Biblioteki

m b oW dniu 30.04. 2018r. dzieci z grupy 0 a udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Jana Pawła II w Wesołej.

Podczas lekcji dzieci dowiedziały się między innymi ,jakie panują reguły zachowywania się i przebywania w bibliotece , poznały pracę bibliotekarza, a także poznały zasady wypożyczania książek z biblioteki. Po wysłuchaniu lekcji dzieci mogły swobodnie przeglądać zgromadzone zbiory literatury dziecięcej - na co przystały z ogromnym entuzjazmem :) .

Spotkanie z biblioteką na pewno zaowocuje kolejnymi, nowymi czytelnikami.

Świąteczne warsztaty z Rodzicami

0aIM3

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

0aIM2

Muzyczne spotkania z muzykami Filharmonii Narodowej

0aIM1

Dzień zdrowego odżywiania

O zdrowym odżywianiu ciągle się słyszy: w domu, w telewizji czy w szkole. Właśnie dziś w "Dniu Zdrowego Odżywiania" spróbowaliśmy sił w sferze kulinarnej :) Na dobry początek przygotowaliśmy pełną witamin sałatkę owocową...mmm, pycha!

0aIM