Wycieczka na Stadion Miejski Legii i Stare Miasto

16 kwietnia klasy 4c i 4d udały się z wycieczką na stadion Legii oraz Stare Miasto. Na stadionie dzieci odwiedziły wszystkie najważniejsze miejsca, dowiedziały się wielu interesujących rzeczy na temat klubu i wzięły udział w symulowanej konferencji prasowej. Po Starym Mieście zostaliśmy oprowadzeni przez profesjonalną panią przewodnik, która opowiedziała nam mnóstwo ciekawych rzeczy na temat znajdujących się tam zabytków.

w st m

5 marca wybraliśmy się na lodowisko w Wesołej. Bawiliśmy się świetnie, choć porządnie zmarzły nam nosy.

lodowisko na stronkę

W Galerii Figur Stalowych

gfwos22 lutego odwiedziliśmy Galerię Figur Stalowych w Pruszkowie. Zobaczyliśmy postacie i samochody wykonane w skali 1:1. Wszystkie eksponaty zostały zrobione w całościz metali pochodzących
z recyklingu. Zrobiliśmy mnóstwo zdjęć i weszliśmy do wszystkich możliwych aut.

W dniu 06.02.2018 klasa IV c wzięła udział w lekcji na temat dubbingu w Kinotece. Po lekcji dzieci obejrzały film animowany, którego fragmenty były omawiane podczas lekcji.

dubb

W Teatrze Rampa