Godło
Szkoła Podstawowa nr 173
Wesołek
Płyta Mruczy Winyl
Pogoda w SP 173
Certyfikat ISO 9001:2008
Logo Mistrzowie Kodowania
Logo Wars i Sawa
Logo Twoje dane - Twoja sprawa

Wykaz konkursów, zawodów dla klas 0-VII - aktualne na dzień 09.10.2017r.

konkursy klasy I-III
konkursy klasy 0
konkursy, zawody klasy IV-VII

Wyniki - Kangur Matematyczny 2017

16 marca 2017r. odbył się w naszej szkole międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny.

Nasi uczniowie spisali się znakomicie.

Wyróżnienia uzyskały następujące osoby:

1. Cecylia Kłopocka  - Klasa II kategoria Żaczek

2. Dominik Czajka€“ Klasa II  kategoria Żaczek

3. Stanisław Ługowski€“ Klasa III kategoria Maluch

4. Jakub Siwiński€“ klasa III kategoria Maluch

5. Patryk Lech Klasa III€“ kategoria Maluch

Czytaj więcej: Wyniki - Kangur Matematyczny 2017

Nasi Matematycy!

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie mieli możliwość zmierzenia się z problemami matematycznymi w kilku konkursach. Z powodzeniem!!!

Listopad 2016 – Marzec 2017 - Wojewódzki konkurs matematyczny (kuratoryjny)

Grudzień 2016 – LOGICZNE MYŚLENIE 2016 – konkurs dzielnicowy

Grudzień 2016 – Olimpiada PIONIER z matematyki – konkurs ogólnopolski

Styczeń 2017 – MAT 2017 – konkurs ogólnopolski

Marzec 2017 – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Pangea 2017

Marzec 2017 – Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pozytywne nastawienie i chęć do podejmowania wyzwań!

Wojewódzki konkurs matematyczny

Uczeń klasy 6c Michał Kaczyński z sukcesem pokonał 2 etapy konkursu – szkolny i rejonowy. Wziął udział w finale konkursu dla województwa mazowieckiego. Gratulujemy i życzymy tytułu laureata w przyszłym roku szkolnym !!!

 

Ogólnopolska olimpiada


PIONIER 2016 z matematyki

 

Klasy IV

 

  1. Jakub Ziminicki 4c – WYRÓŻNIENIE (11 lokata w kraju)

 

Klasy V

 

  1. Paweł Cacko 5a - WYRÓŻNIENIE (6 lokata w kraju)

  2. Grzegorz Kordula 5b - WYRÓŻNIENIE (11 lokata w kraju)

  3. Antoni Matyjaszczyk 5a - WYRÓŻNIENIE (12 lokata w kraju)

  4. Dominika Krysińska 5a - WYRÓŻNIENIE (14 lokata w kraju)

 

Klasy VI

 

  1. Michał Kaczyński 6c- WYRÓŻNIENIE (11 lokata w kraju)

  2. Julia Sawicka 6b - WYRÓŻNIENIE (13 lokata w kraju)

 

Aleksandra Jurzyńska 6a - WYRÓŻNIENIE (13 lokata w kraju)

 

 

MAT 2017

 

Klasy II

 

1 miejsceCecylia Kłopocka 2a
Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku

 

2 miejsceWitold Hołdys 2e

 

3 miejsceAleks Pudlis, Krzysztof Milewski, Dominik Czajka

 

Klasy III

 

1 miejscePatryk Lech 3d
Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku

 

2 miejsceRadosław Białczak 3d

 

3 miejsceJakub Siwiński 3b

 

Klasy IV

 

1 miejsce - Jakub Ziminicki 4c
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

 

Klasy V

 

1 miejsceGrzegorz Kordula 5b
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

 

2 miejsceAntoni Matyjaszczyk 5a

 

3 miejsceDominika Krysińska 5a

 

Klasy VI

 

1 miejsceMichał Kaczyński 6c
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

 

2 miejsceAleksandra Jurzyńska 6a
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

 

3 miejsceJulia Sawicka 6b

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017

 

Konkurs Kangur Matematyczny odbył się 16 marca 2017r. Spośród wszystkich konkursów matematycznych cieszył się największym zainteresowaniem.

Obecnie czekamy na wyniki.

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Pangea 2017

Uczeń klasy 5a Antoni Matyjaszczyk uzyskał wynik 100%
i zakwalifikował się do finału.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu!!!

 

 

Opracowanie: Aneta Kozioł – nauczyciel matematyki.

Moja ulubiona książka

Konkurs

„Moja ulubiona książka”

 

Biblioteka szkolna wraz z kółkiem czytelniczym

ogłasza konkurs  na PLAKAT:  „Moja ulubiona książka”

Dla klas 1 – 6

Prace konkursowe składamy do 31.03.2017 do biblioteki szkolnej

lub do p. Oli Szymulewicz (s. 5)

Prace wykonujemy dowolną techniką na kartce A3. Nagrodzone zostaną najciekawsze plakaty

w kategoriach kl. 1-3 oraz kl. 4-6.

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych J

 
© Szkoła Podstawowa nr 173