Godło
Szkoła Podstawowa nr 173
Wesołek
Płyta Mruczy Winyl
Pogoda w SP 173
Certyfikat ISO 9001:2008
Logo Mistrzowie Kodowania
Logo Wars i Sawa
Logo Twoje dane - Twoja sprawa

Zajęcia dodatkowe

ROK SZKOLNY 2017/2018 ZAJĘCIA DODATKOWE

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

(dzień, godzina, nr sali)

1

Batko Danuta

 

SKS

SKS

Wtorek 9.55 – 10.45

Piątek 8.55 – 9.40

2

Bogusz Milena

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego- klasy IV

Zajęcia rozwijające- klasy VI

Wtorek 15.00- 15.45, s. 25

Środa 14.05- 14.50, biblioteka

3

Buga – Rucińska Barbara

Konsultacje/ zajęcia wyrównawcze

„Przyjaciele języka polskiego”/etyka

Kabaret „APSÓRT” dla VII klasy

Poniedziałek 15.00-15.45 i 15.55-16.40

s. 23

Czwartek 15.00-15.45 i 15.55-16.40

s. 23

4

Czarnecka – Jagoda Danuta

Zajęcia grafomotoryczne dla klasy 1

Wtorek 11.55 – 12.40

5

Denisiuk Joanna

„Jestem Mistrzem Ortografii” - klasy III

Zajęcia wyrównawcze - klasy III

Środa 15.45-16.30 s. 8

Poniedziałek 10.50 – 11.35  s.T

6

Gierczycka Bernadetta

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego lub matematyki- klasa II

Wtorek 13.00- 13.45, biblioteka

7

Grochowska Beata

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego lub matematyki- klasa III

Zajęcia rozwijające- klasa III

Poniedziałek  11.55-12.40  s. A

Piątek 9.55 – 10.40 - biblioteka

8

Gzara – Garbacz Magdalena

Zajęcia wyrównawcze - klasy V

Zajęcia wyrównawcze – klasy IV

Środa 14.05-14.50, s. 8

Wtorek 14.05-14.50, s. 20

9

Hanula Anna

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

(co 2 tygodnie)

Środa 15.00- 15.45

10

Kąca Aneta

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- klasy IV

Koło matematyczne- klasy IV, V

Piątek 14.05- 14.50, s. 21

Czwartek 14.05- 14.50, s.21

11

Kryszyńska Lucyna

Bajkoterapia

173 DANCE- zespół taneczny

Środa 12.00- 13.00

Piątek 13.00- 14.00

12

Kindla Małgorzata/ s.Daniela

Chór szkolny

Wtorek 14.00- 14.45 s. 24

Wtorek 16.00- 16.45 s. 23

13

Kolczyńska Katarzyna

Zabawy plastyczno – manualne, klasa O b

Poniedziałek 13.00 – 13.45, s. 3

Czwartek 13.00 – 13.45, s.3

14

Koperska- Puskarz Danuta

Koło geograficzne

Wybrane czwartki

15

Kozioł Aneta

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- klasy VI

Koło matematyczne- klasy VI i VII

Wtorek  7.10- 7.55, s. 21

Środa  7.10- 7.55, s. 21

16

Kraczek – Zimnicka Patrycja

 

Wolontariat

Innowacja „Mam kota na Punkcie Programowania”

Środa 14.05- 15.40, s. 24

Poniedziałek  14.50-16.30 kl. VII

Poniedziałek 9.55-10.40(kl. III e), s. 20

Piątek 9.55- 10.40 (kl. II c), s. 20

Poniedziałek 14.05-14.50 (kl. V), s. 20

17

Lenkiewicz Artur

Zajęcia rozwijające z fizyki- klasy VII

Środa 15.00- 15.45

18

Litak- Linke Ewa

Literatura dla dzieci

Piszę poprawnie

Wtorek 13.00 - 13.45

Czwartek 13.15 – 14.00

19

Lisiecka Emilia

Chór szkolny

Wtorek 14.00- 14.45 s. 24

Wtorek 16.00- 16.45 s. 23

20

Łubińska Alicja

Zajęcia wyrównawcze- klasy V

Zajęcia rozwijające- przygotowanie do konkursów

Zajęcia wyrównawcze/ rozwijające- klasa IV a

Wtorek 15.00- 15.45, s.10

Czwartek 15.00- 15.45, s.10

Środa 14.05- 14.50

21

Markowska Marta

Angielski na wesoło- klasa O a

Angielska bajkoterapia- klasa O a

Środa 13.00- 13.30

Poniedziałek i piątek 13.00-13.15

22

Michałowska Izabela

Zabawy sensoryczne- klasy 0

Spotkanie z książką- kl. 0 a

Środa i piątek 12.30- 13.00, s. 2

Poniedziałek, wtorek i czwartek 11.45-12.00, s. 2

23

Offerczak Bartłomiej

Przygotowanie uczniów do konkursów historycznych

Zajęcia rozszerzające wiedzę historyczną

Poniedziałek 15.00- 15.45

Poniedziałek 15.50- 16.35

24

Opieka Grzegorz

SKS

Poniedziałek 14.05 – 15.45

25

Ositek Izabela

Koło chemiczne- klasy VII

Koło przyrodnicze

Poniedziałek 16.00- 16.45, s. 11

Piątek 13.00- 13.45, s. 25

26

Pawińska Aleksandra

Koło plastyczne- klasy IV- VII

Czwartek 15.00 – 15.45, s. 19

27

Pawlak Magdalena

Bądź kreatywny- zajęcia twórcze- klasy I a, c

Zajęcia wyrównawcze- klasa Ic

 Czwartek 11.55- 12.40, s. B

Wtorek 15.55- 16.40, s. 4

28

Radzikowski Maciej ks.

 

Lego- klasy IV-VII

Poniedziałek 13.55- 14.40, s. T

29

Rakowiecka Monika

 

 

 

Zespół ludowy- klasa III a

Zajęcia wyrównawcze- klasa III a

Poniedziałek 14.15- 15.00

Piątek 9.55-10.40 biblioteka

30

Robaczyńska Anna

Grafomotoryka- klasa 0 b

Bajkoterapia- klasa 0 b

Wtorek i czwartek 12.30- 13.00

Środa i piątek 11.45- 12.00

31

Rawski Jerzy

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego- klasy VI

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego- klasy IV

Koło teatralne- klasy IV- VI

Koło dziennikarskie- klasy IV- VI

Poniedziałek 14.05 – 14.50 s. 22

Środa 14.05- 14.50, s. 22

Czwartek 15.00- 15.45, s. 22

Piątek 14.00- 14.45, s.22

32

Sołśnia Patrycja

Koło teatralne

Koło matematyczne

Poniedziałek 16.00- 16.45, s. 8

Wtorek 16.00- 16.45, s. 8

33

Sowińska Beata

 

Zajęcia wyrównawcze- klasy VI

Zajęcia wyrównawcze- klasy VII

Czwartek 14.50 – 15.32, s. 25

Co drugi tydzień:

Piątek 7.15 - 8.00, s. 22 – klasa 7a

Piątek 14.50 – 15.35 s. 22 – klasa 7b

34

Snopek Monika

Warsztaty rękodzieła

Środa 14.05 – 15.30

35

Stępniewska Agata

Koło czytelnicze

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 10.20- 10.50, s. 5

Środa 15.55 – 16.40 s. T

36

Szambelan Edyta

Chór

Wtorek 14.00- 14.45 s. 24

Wtorek 16.00- 16.45 s. 23

37

Szpryngwald- Tafil Dorota

Zajęcia wyrównawcze z języka francuskiego (co 2 tygodnie)

Środa 15.00- 15.45 s. 21

38

Szymulewicz Aleksandra

Zajęcia  wyrównawcze

Koło czytelnicze

Wtorek 11.35 – 12.40

Wtorek 12.40 – 13.25

39

Tomasiak Marianna

Koło przyrodnicze

Środa 14.05- 14.50, s. 25

Środa 15.00- 14.45, s. 25

40

Więsek Halina

Grafomotoryka z wyobraźnią- klasy I

Zajęcia wyrównawcze- klasa I

Piątek 11.45- 12.30, s. B

Poniedziałek 13.00- 13.45, s. B

41

Wiśniewska Grażyna

Ratujemy i uczymy ratować- klasy II

Koło plastyczno- przyrodnicze- klasy I

Poniedziałek 11.55 -12.40

Piątek 12.00- 12.45, s. B

42

Wojenka Marcin

Koło biblijne

Szkolne Koło Caritas

43

Wojtkowska Kamila

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- klasa V

Wtorek 14.05- 14.50

Zajęcia wyrównawcze z matematyki- klasa VI

Szachy dla początkujących

Szachy dla średnio zaawansowanych

Szachy dla zaawansowanych

Poniedziałek 14.05 – 14.50

Piątek 13.00- 13.45, s.11

Środa 13.00- 13.45, s. 11

Piątki 14.05- 14.50 i 15.00- 15.45, s. 11

44

Wyrzykowska Grażyna

Zajęcia wyrównawcze klasy II

Poniedziałek 15.00 – 15.45

 

  

 
© Szkoła Podstawowa nr 173