4c

Wrzesień w czwartej klasie

Zaczęło się dosyć miło. Doszedł do naszej klasy nowy chłopak o imieniu Franek. Nowy kolega z okazji swoich urodzin przyniósł do klasy tort. Był bardzo pyszny.

Nowy rok szkolny to nowe obiady. Teraz jest pysznie. Można poprosić o dokładki.

Odwiedzamy ciągle naszą dawną wychowawczynię, panią Olę. Gramy na tablicy dotykowej w nowej szkole. Lubimy Angry Birdsy.

Każdą lekcję mamy w innej sali. Teraz jest więcej prac domowych niż w trzeciej klasie. Często mamy kartkówki i bardzo dużo lekcji.

Na godzinie wychowawczej mieliśmy wybory do samorządu klasowego. Przewodniczącym został Antek, zastępcą Kuba. Mamy też skarbnika Michała, a drugi Kuba jest łącznikiem z biblioteką i wolontariatem.

Antek i Janek wzięli udział w Akcji Sprzątanie Świata.

Z okazji Dnia Chłopaka układaliśmy wierzę z kubków i wspólnie bawiliśmy się. Po szkole cała klasa poszła na pizzę. W pizzerii graliśmy w różne gry.

Zawsze, gdy odwiedzamy panią Olę, to rozmawiamy o naszych postępach.

Czwarta klasa jest fajna.

Oskar, Antek, Karolina i Hania