Rok szkolny 2019/20

Nasza Klasa ❤

We wrześniu był początek roku i zapoznanie się z nowymi nauczycielami i uczniami. Wszyscy byli zestresowani, ale i podekscytowani nowym rokiem. Każdy miał ogromny zapał do pracy i chęć do działania.
W październiku wszyscy zdążyli się zapoznać z nowym trybem oceniania i nowymi twarzami. Zaczęliśmy dostawać pierwsze oceny. Ale każdą prace trzeba wynagrodzić i spotkaliśmy się na imprezie halloweenowej. Spędziliśmy wspaniały czas razem.
W listopadzie zaczęliśmy przygotowywać spektakl o PRAWACH DZIECKA, aby w końcu wystawić go przed całą szkołą i pokazać wszystkim, jakie to jest ważne.
W grudniu weszliśmy w świąteczny okres i na początku wylosowaliśmy osoby, dla których kupimy prezent Mikołajkowy, po to by 6 grudnia rozdać prezenty. Przed przerwą świąteczną spędziliśmy wspólną wigilię klasową
Od początku stycznia było wystawianie ocen półrocznych.

Natalia P., Gabrysia B., Julia P.

Nasza klasa liczy 16 osób. Klasa dzieli się na różne grupki, w których się super czujemy. Niektórzy nie należą do żadnej grupy, bo są typem samotnika. NAJFAJNIEJSZYMI I NAJŁADNIEJSZYMI dziewczynami w klasie są: Nina i Zuzia, które są najlepszymi psiapsi. Chłopcy interesują się sportem i grami komputerowymi. Dziewczyny za to lubią plotkować.

Mamy cudowną wychowawczynię panią Anetę Kozioł, która zawsze we wszystkim nam pomaga. Czasem jeździmy na wycieczki np. do teatru, na lodowisko! Mamy bardzo sympatycznych nauczycieli, których darzymy ogromną sympatią.

Zuzia Ł. i Nina B.

W naszej klasie są utalentowane osoby, takie jak SNIPCIU.PL najlepszy gracz BS na świecie. I wszyscy mu zazdroszczą skila. Jest również FraxPL, najlepszy gracz w Fortnite. Są także niezawodowi gracze. Np. KuBa, który jest normalny. Dobrze się uczy. Lecąc dalej, mamy Kamila, który jest bardzo miłą osobą. Dalej jest JaKuB Ś. który jest najlepszym matematykiem w swoim roczniku na świecie. Są także dziewczyny, ale one nie są lepsze niż chłopaki.

Jan, KuBa, Kacper