Konkursy

Konkurs 60-lecie
Nasza szkoła istnieje już 60 lat!

Czy wyobrażacie sobie  rzeszę uczniów jaka przewinęła się przez te mury? Od wieków szkoły są  miejscem przekazywania wiedzy starszych pokoleń – młodszym.
Są  również miejscem gdzie uczymy się się rozumieć i szanować drugiego człowieka, zauważać że każdy jest inny i wyjątkowy,  a razem możemy zdziałać  więcej; dlatego na całym świecie ze szkołami wiążą się wspomnienia pierwszych przyjaźni i miłości. Tak wspominają szkołę patrząc na stare fotografie Wasi dziadkowie, rodzice i Wy
również będziecie. Mamy dla Was propozycję – Konkurs.
Temat: Życie jest piękne, przyjaźń jest piękna!

Utrwalcie fotografią  piękne chwile spędzane z przyjaciółmi w szkole i poza nią. Zatrzymaj w kadrze wyjątkowy moment który chciałbyś zapamiętać. To nie musi być portret,  ważne by  pokazać  Waszą przyjaźń,  pracę, wypoczynek, zabawę; wspólne pasje, lub wzajemną  pomoc.
Trzy wydrukowane fotografie (format A5)
 z pisemną zgodą rodziców (i innych osób rozpoznawalnych na fotografii) na udział w konkursie, pokonkursowej wystawie,  publikację fotografii na stronach internetowych szkoły  oraz na   przetwarzanie danych osobowych prosimy składać do sekretariatu lub do  pani Oli Pawińskiej i Ali Łubińskiej do końca lutego 2023.
Pamiętaj!
Jeśli na fotografii będą rozpoznawalne twarze innych osób musisz poprosić je również o zgodę na upublicznienie wizerunku( zgoda pełnoletnich, lub ich rodziców /opiekunów).Jeśli Twój przyjaciel nie lubi publicznie pokazywać swoich fotek możecie posłużyć się ustawieniem, makijażem lub charakteryzacją, aby osoba stała się nierozpoznawalna. Macie dużo możliwości.

Prace prosimy przesłać również w formie elektronicznej na adres  
konkursy@sp173.waw.pl
Tu możecie dołączyć jeszcze dodatkowe trzy prace których nie wydrukowaliście; mogą one pomóc jury konkursowemu podjąć decyzję – Kto jest najlepszym fotografem.
Najlepszy fotograf dostanie specjalną nagrodę fundowaną przez Panią Dyrektor.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych oddzielnie dla klas
1-3, dla klas 4-5. oraz kl.6,7,8 Wszystkim życzymy super zabawy z obiektywem.
A.P.


Konkursy kuratoryjne

Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego przedmiotowych konkursów organizowanych przez MKO przeszło w tym roku 5 uczniów naszej szkoły:

Oliver Abou Tara 8b – historia
Rokicka Veronika 8c – język angielski
Hołdys Anna 8a – język angielski
Hołdys Witold 8a – język angielski
Kołodziński Maksymilian 8b – język niemiecki
Kolejny etap w styczniu.