Licytacja Misia Ignacego dla Centrum Chorób Rzadkich – wydarzenie miesiąca!!!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji Misia Ignacego.

Może być zdjęciem przedstawiającym zabawka i w budynku

Przedmiotem licytacji jest Miś Ignacy. Nasz bohater został zaprojektowany przez najmłodsze dzieci szkoły nr 173 im. Górników Polskich w Warszawie. Nadaniem mu kształtów zajęli się uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Grudziądzu, którzy specjalizują się w kierunku Przemysłu Mody. Wykonany został w jednym z zakładów Grudziądzkiego Klastra Przemysłu Lekkiego.
Licytacja trwa od 16.04.2021 do 30.04.2021, opiera się na zasadzie „Kto da więcej”.
Nasza licytacja ma na celu wsparcie budowy Centrum Chorób Rzadkich. Celem Centrum jest zapewnienie koordynowanej wielospecjalistycznej opieki medycznej dla osób z chorobami rzadkimi, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta i jego rodziny.
Naszego misia poleca Burmistrz dzielnicy Wesoła, pan Marian Mahor.
Naszą akcję wsparły także gwiazdy takie jak Janusz Panasewicz czy Krzysztof Skórzyński.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w naszej licytacji. Każda złotówka jest na wagę złota, a w przypadku wygranej, o Państwa szlachetnym czynie będzie przypominał nasz Miś – Ignacy 🙂

WARTO POMAGAĆ!

Zapraszamy do udziału w licytacji https://fb.me/e/zmI2IaJY
oraz śledzenia wydarzeń z naszej szkoły na naszym szkolnym Facebooku https://www.facebook.com/SP173Warszawa