Projekt „Idą święta o kartce pamiętaj”

Po raz drugi nasza szkoła bierze udział w projekcie „ Idą święta o kartce pamiętaj”

Kartki świąteczne :

” Sprawiają ogromną najszczerszą radość dla odbiorcy.To szansa by w prosty i osobisty sposób wyrazić wszystko to, co czujemy do osób najbliższych. Wysłane kartki przywołują wspomnienia i pamięć o nadawcy, za każdym razem gdy na nie spoglądamy.

Napisane kartki pozostawiają po sobie trwały ślad, którego nie można tak po prostu wykasować. Nie potrzebujemy do tego stałego połączenia wi-fi – możemy tworzyć je w każdym miejscu, o każdej porze, angażując bliskich. Poprzez własnoręczne skreślenie kilku słów podkreślamy wyjątkowość osób do których wysłaliśmy kartkę świąteczną.

Stanowią formę integracji wszystkich członków rodziny. To dobra okazja, by uwolnić kreatywność i pomysłowość, poprawić bądź nabyć nowe umiejętności manualne. To naprawdę łatwe i fajne”

Zachęcamy wszystkich do wysłania kartki😊