Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie

Rada Rodziców rekomenduje dobrowolne ubezpieczenie Dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w roku szkolnym 2021/2022 w firmie InterRisk. Zestawienie wariantów ubezpieczenia znajduje się w pliku poniżej. W każdym wariancie ubezpieczyciel zapewnia ochronę podczas zajęć pozalekcyjnych, np. treningów piłki nożnej czy karate, oferta obejmuje również świadczenie po pobycie w szpitalu po nagłym zachorowaniu, także po zakażeniu koronawirusem czy leczenie odkleszczowej boreliozy. InterRisk_NNW_SP173

W tym roku zgłoszenia i opłacenia ubezpieczenia można dokonać wyłącznie elektronicznie, przez internet. Jest to opcja najwygodniejsza. Aby skorzystać z oferty ubezpieczeniowej, należy kliknąć w link:
https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline

i wpisać kod oferty przygotowanej dla naszej Szkoły: ykb5h

Druga opcja, przekierowująca od razu do naszej oferty to zeskanowanie QR kodu:

oferta ubezpieczyciela – kod QR

W serwisie on-line można wybrać jeden z siedmiu wariantów ubezpieczenia, różniących się ceną i zakresem świadczeń. Przejście do wyższych wariantów uzyskujemy klikając przycisk „Następny” na dole strony. W razie problemów ze skorzystaniem z oferty, pomoc można uzyskać u Agenta InterRisk pod numerem telefonu +48 531 849 697.