Wznowienie zajęć w systemie stacjonarnym dla oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo,

Od 18 maja wznawiamy zajęcia w systemie stacjonarnym dla oddziałów przedszkolnych. Dzieci, które pozostaną w domu, będą miały zajęcia on-line. Dołożymy największej staranności, by zapewnić Państwa dzieciom bezpieczne i higieniczne warunki nauki i wypoczynku. Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych kontaktowały się z Państwem w ubiegłym tygodniu, przekazały ankietę na podstawie której 12 spośród Państwa zdecydowało się posłać dzieci do szkoły. Więcej informacji o pracy w czasie epidemii znajdziecie Państwo na szkolnej stronie www, w zakładce „Dokumenty” oraz na stronie Biura Edukacji:https://edukacja.warszawa.pl/aktualnosci/22229-otwarcie-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych-w-szkolach-podstawowych
Ewa Walczuk, dyrektor szkoły